O mnie / About me

K I L K A   I N F O R M A C J I   O   M N I E

 

Mam na imię Aniela, mam 16 lat i jest wiele powodów, dlaczego postanowiłam założyć, lub raczej kontynuować w odmiennej postaci tego bloga. Pierwszym z nich jest oczywiście moja ogromna, nieprzerwana miłość do sztuki. Dokładniej - gry na gitarze, rysunku, malarstwie i w końcu fotografii, na czym to miejsce właśnie ma się opierać.
Jestem osobą otwartą i chętną na zawieranie jakichkolwiek nowych znajomości więc nie przedłużając - piszcie śmiało! Jakiekolwiek komentarze czy prywatne wiadomości są tutaj jak najbardziej mile widziane. Zostańcie na dłużej i enJoY!
aniela x

***


SOME INFORMATION ABOUT ME 

My name is Aniela, I am 16 years old and there are a lot of reasons why I have decided to make, or maybe continue this blog in a different form. The first one is of course my huge love to art. To be more specific - playing guitar drawing, painting and finally photography, on which this place bases.
I am an open-minded person and willing to make any new friendships, so without extending - don't be afraid to write to me! Any comments or private messages here are very welcome. Stay for longer and enJoY!
aniela x 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz